Poprvé vyjde kompletní sbírka hudebních klipů Michaela Jacksona

19. října 2010 v 20:53 | Jenny |  Ostatní
Kompletní sbírka hudebních videí Michaela Jacksona bude vydána poprvé na DVD. Bude obsahovat i dosud nevydaný klip z roku 2003 k jeho písni One More Chance.
kl
Tři DVD se čtyřiceti záznamy, což představuje 4,5 hodiny materiálu, pokrývají celou jeho kariéru sólového zpěváka. Kolekce nazvaná Michael Jackson's Vision vyjde 22. listopadu 2010.
Budou v ní i nezkrácené klipy k písním Thriller a Black and White, videofilm Martina Scorseseho Bad a hudební klip Ghosts, v němž se uplatnila spolupráce s hollywoodským specialistou na efekty Stanem Winstonem.

MJ natočil k písni One More Chance krátký film, jenž ale nebyl nikdy vydán.

Vyjde také album s dosud nevydanými skladbami 

Vydání uceleného souboru videí je poslední počin, který povolili správci pozůstalosti MJe. Předtím byl vydán koncertní film "This Is It", který zachycuje umělcovy přípravy na neuskutečněné turné.
Správci pozůstalosti podepsali také dohodu s kanadskou společností, která umožní Slunečnímu cirkusu připravit představení založené na Mjovi hudbě a písních a vydat se s ním na podzim příštího roku na turné po Spojených státech. Koncem roku 2012 by se show měla usadit v nočním klubu v Las Vegas. Koncem listopadu má také vyjít album s dosud nevydanými MJovými skladbami.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama